Cevap: 

Değerli Kardeşimiz

Doğada pek çok kuş türü vardır.Bu kuşlardan bazıları kanatları olmasına rağmen uçamamaktadır.Tavuk, Deve kuşu, bu kuşlara örnek olarak verilebilir..

Evrimcilerin sık sık başvurdukları bu yöntem tamamen cahilliklerinden kaynaklanmaktadır.Güya onlar bilimin son seviyesine kadar çıkmış ve bu kuşlarda ki kanatların bir işe yaramadığına hükmetmişlerdir.

Halbuki bilimin görevi o kanatların ne işe yaradığını ortaya koymaktır.İşe yaramıyor deyip evrime bunu malzeme yapmak elbette bilimsel değil ideolojik bir yaklaşımdır.

Deve kuşunda ki kanatların onu uçuramadığı aşikardır.Bu nedenle geçmişte onlarında gereksiz olduğuna hükmetmişlerdi.Fakat saatte 120 km hıza ulaşabilen bir koşucuda elbette öyle kanatların bulunması lazımdır ki dengeyi sağlaması kolaylaşsın..

Tavuğun kanatlarının günümüzde ne işe yaradığı tam bilnmemekle beraber onların gereksiz olarak yaratıldığını söylemek araştırmanın önünü kesmektir.

Evrimcilerin daha öncede işlevsiz, gereksiz yaratıldığı iddia edilen pek çok organın bugün önemli ve hikmetli vazifeleri olduğu ortaya çıkmıştır.

Mühim olan araştırıp öğrenmek ve hikmeti anlamaktır.Hikmetini ve vazifesini bilmediğimiz her organa gereksiz demek bilimsel değil ideolojik bir yaklaşımdır..

Selam ve Dua ile..

Paylaşma linkleri