Cevap: 

Değerli Kardeşimiz

Bu evrimcilerin şapkadan tavşan çıkarırcasına ''Hokus Pokus'' ile insanı doğayı evrimleştirmesidir.Elbette bilimsel bir dayanağı yoktur ki böyle safsatalara bilimsel bir cevap verilebilsin.

Yağmurun yağmasındaki binlerle hikmet düşünülse elbette bu düşüncenin ne kadar yüzseysel olduğu anlaşılabilir.

Evvela yağmur doğadaki tüm canlılarla alakadar ''Rahmet'' namını almış bir doğal hadisedir.Değil sadece insan umum canlılar mikroorganizmalardan tutun en büyük canlı olan balinalara kadar hepsi yağmur ile alakadardır o sayede rızıklanırlar.

Acaba sihirbaz evrimciler bunu bilmiyorlar mı ki umum canlılar aynı anda aynı doğrultda tesadüfen yağmura göre mi evrilmiştir?!

Peki yağmurun insana ve canlılara faidelerinden önce zararımı vardı ki insan ona göre evrilmiştir?!

Yağmur tanelerinin herbiri büyük bir kütle teşkil edecek kadar büyümezler.Eğer havada çarpışıp büyük su kütleleri olsalar elbette çok canlıya zararlı olabilirlerdi..

Acaba asit yağmuruna dönüşecek olan hava şartları büyük bir rahmet ile nasıl evrimleşmişlerdir ki safi bir su olmuşlardır ve  hiçbir yağmur büyük kütleleri teşkil etmez tamamen rahmet olur?!

Kainattaki o kadr çok unsur vardır ki kimi zararlı kimi faydalı olabilir.Tamamının birbiriyle olan bağlantıları hatıra getirilse elbette böyle seçmece evrimin olamayacağını anlayabilirler..

Selam ve dua ile..

Paylaşma linkleri